Діти учасників АТО оздоровились у дитячому таборі

Шість хлопців та стільки ж дівчат з Трускавця, віком від восьми до шістнадцяти років, провели два незабутні тижні в м.Сергіївка Одеської області у дитячому оздоровчо-відпочинковому таборі «Green park Sergeevka».

Про це повідомляє сайт ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

Хоч найвиснажливішим з мандрівки діти називають дорогу, адже їм довелось подолати чималий шлях автобусами та потягами, та про водіїв і провідників згадують з гумором. А от про морські прогулянки на катері розповідають із задоволенням. Проживали трускавчани у  двоповерхових будівлях по чотири чоловіки у кімнаті, їхніми сусідами були діти із Закарпаття. «Ми дуже з ними подружились, вони веселі», – розповідає 11-річний Назар. Розмовляли у таборі переважно російською, проте юні трускавчани спілкувались виключно українською, що спонукало їхніх співрозмовників робити теж саме.

У таборі відмінно харчували: «Нас годували п’ять разів в день. Їжі було багато і все було дуже смачно», – згадує Оленка, 13 років. Супроводжувала групу працівник міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Оксана Плитин: «Найбільше, що вразило – високий рівень безпеки. Діти були під постійним наглядом, жодної крадіжки, взаємодовіра».

Море відвідували вранці та ввечері. Дівчата трохи нарікали на вранішню прохолоду води, хлопці ж навпаки раділи їй. Обідню спеку діти пересиджували у номерах або у затінку від сосон, у яких розташовувався табір. По обіді були задіяні у квестах, майстер-класах, флешмобах. «У таборі була своя грошова одиниця «яскравики», у деяких конкурсах перемагав загін, який ввечері мав найбільше коштів. Одного дня ми були продавцями в магазині. Торгували печивом», –ділиться спогадами сором’злива Настуня, 10 років, «але ми пішли далі і відкрили салон краси: робили дівчатам зачіски, манікюр, малювали тату», – доповнює дівчинку її тезка-однорічка.

Загін трускавчан з символічно-патріотичну назву «Нафтуся» презентував та пропагував наш курорт: «Ми розповідали іншим дітям про Трускавець, про воду», – Арсен, 12 років. Вразили школярі і представленням команди для участі в квесті, у той час як більшість загонів обрали морську тематику, «Нафтуся» звернулась до теми миру в Україні. Наполегливість та винахідливість трускавчан допомогла їм здобути першість в змаганні.

В програмі табору мали місце флешмоби із зірками, відтак діти мали цікаві зустрічі з відомими людьми. Із розважальних заходів юним мандрівникам запам’ятались танці, групові ігри, відвідини моря та лиману. «Лиман мілкий, дорослим по коліно. Там грязі, запах – не дуже, ми не мазались. А море чисте, тільки медуз багато», – Оленка, 13 років.

У доробку трускавецьких школярів презентаційний виступ, перемога у змаганнях, відзняте тематичне відео, друк гзети та звання найдружнішого загону!

Найкращі спогади у всіх різні. Назар каже, що це день від’їзду, всі веселились і обмінювались враженнями. Олена розповідає, що найцікавішим для неї було знімати фільм, бачити дельфінів. Настуні віддають перевагу конкурсам та екскурсії у Бєлгород-Дністровський, а Арсен не може визначитись, бо позитиву було насправді багато. Єдине у чому підлітки зійшлись так це те, що два тижні швидко закінчились.

Нагадаймо, кошти на оздоровлення дітей мобілізованих військовослужбовців були виділені з міського бюджету згідно з міською цільовою програмою оздоровлення дітей учасників АТО на загальну суму – 67 тис.грн. «Чи повториться ваш відпочинок наступного року залежить від оцінок у табелі та гарної поведінки», – жартуючи підсумувала пригоди начальник міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Надія Онаць.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району