Дороги Львівщини знаходяться у критичному стані

24 лютого, в залі засідань Жидачівської РДА відбулося засідання районної комісії з ТЕБ та НС. Розпочинаючи засідання, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин повідомив, що 23 лютого він побував із робочою поїздкою на території населених пунктів Ходорівської ОТГ, де ознайомився із станом доріг, які в період різкого перепаду температури повітря, відлиги й потепління зазнають руйнування й на окремих ділянках досягають критичного рівня, передає ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу Жидачівської РДА.

     Критичною склалася ситуація із станом дороги в с. Новосільцях, де на ділянці близько 2 км дорожнє покриття практично зруйнувалося після потепління. Цією дорогою в даний час можна пересуватися тільки важкою технікою, маршрутні автобуси зупитяються тільки на околиці села.

     Василь Татарин зауважив, що в ситуації, яка склалася в с. Новосільцях, необхідно вживати невідкладних заходів для забезпечення належного транспортного зв’язку із населеним пунктом. З цією метою узгоджено рішення про необхідність чергування в с. Новосільцях важкої техніки районних структур ДНС й вирішення питань приведення в належний стан автодороги в цьому селі. Для проведення невідкладного ремонту дороги потрібно більше 1 тис. куб. м. гравію.

     Для вирішення цих питань буде задіяно дорожні служби району, місцеві господаруючі суб’єкти, управління водних ресурсів, керівництво Ходорівської ОТГ, в цьому плані необхідна й підтримка облавтодору. Було підтримано пропозицію про необхідність створення на території району резервних запасів гравію, які можна  було б оперативно використати в ситуаціях, яка сьогодні, зокрема, склалася в с. Новосільцях.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району